III Niedziela Wielkiego Postu

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marii Magdaleny w Młodowie

III Niedziela Wielkiego Postu

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019

 1. Dziś puszka na Katolickie Radio Zamość.
 2. W poniedziałek, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 3. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek po Mszy o godz. 16 i na Gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 11.
 4. W czwartek zapraszam naszych Rycerzy Kolumba i chcących wstąpić na spotkanie na plebanii o godz. 18.
 5. Za tydzień Niedziela LAETARE.
 6. Rekolekcje w naszej parafii w tym roku odbędą się w terminie: 11 – 13.04.2019 tj. od czwartku do soboty, w sobotę dzień spowiedzi. Prowadził jej będzie ks. dr Leszek Bruśniak, proboszcz z Baszni. Zapraszam do udziału.
 7. W zakrystii są do nabycia czekoladowe baranki wielkanocne do koszyków oraz paschaliki, które w Wielkanoc można zanieść na groby naszych bliskich zmarłych w cenie 5 zł.
 8. Wczoraj kościół sprzątali: Krystyna Rak, Marta Koprowska, Agata Żuk, Czesława Antonik, Anna Czarna. Dziękuję za tę pracę i poświęcony czas – „Bóg zapłać”. Następne sprzątanie w sobotę o godz. 9.00. Proszę kolejne osoby.
 9. Tygodniki katolickie: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, a także nowy numer miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”, są wyłożone na stoliku pod chórem.
 10. Intencje mszalne.
 11. Ofiary z ubiegłej niedzieli na potrzeby parafii wyniosły 940 zł. Bóg zapłać. Pomódlmy się za dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii.